Teenused

KINNISVARA VAHENDUSTEENUS

- kinnisvaraalane konsultatsioon
- korterite ostu, müügi ja üüri vahendamine
- majade ostu, müügi ja üüri vahendamine
- maade ostu, müügi ja rendi vahendamine
- äri- ja büroopindade ostu, müügi ja rendi vahendamine
- kinnisvaraarenduste müük

 

Samalinn Kinnisvara vahendusteenus hõlmab ostu-, müügi- ja üüritehinguid. Meie professionaalsus ja kogemus tagab Teie kinnisvara kiire ja efektiivse realiseerimise, kasutades selleks kogemusi, laiaulatuslikku kontaktibaasi, läbimõeldud turundus- ja müügistrateegiaid.

Kinnisvara müük

Kui soovite oma kinnisvara müüa, aitame Teie kinnisvaraobjekti muuta maksimaalselt atraktiivseks ning laialdaselt leitavaks. Esmalt koostame objektile reaalse ekspertiishinnangu ning lähtuvalt turu situatsioonile määrame objektile hinna. Objektide pildistamisel kasutame alati oma ala parimaid professionaalseid fotograafe. Lisame objektist detailse kuulutuse kõigisse suurematesse kinnisvaraportaalidesse. Lisaks kasutame teisi interneti kanaleid ning trükimeediat objekti reklaamimise eesmärgil. Oleme klientidele hästi leitavad ning telefoni ja e-posti teel hästi kätte saadavad. Müüjatele anname hea meelega tagasisidet müügiprotsessi käigust ning objekti külastatavuse statistikast. Vajadusel teeme koostööd kõigi teiste kinnisvaraettevõtetega, et leida objektile võimalikult kiiresti potentsiaalne ostja. Sellest tulenevalt saab klient oma kinnisvara eest tõenäoliselt kätte soovitud müügihinna , võimalikult lühikese müügiperioodiga. Aitame kliente finantsküsimustes suheldes kõikide eesti pankadega. Valmistame klientidega ette vajalikud lepingud ning oleme abiks juriidilistes küsimustes. Samalinn Kinnisvara tagab kiire asjaajamise koostöös notaritega. 

Kinnisvara ost

Kinnisvara ostmisel on tähtis olla kursis kõigi võimalike pakkumistega ning teada kinnisvaraturu hetkeseisu- Samalinn Kinnisvara maakler aitab teid leida sobiva objekti kõiki Teie soove, vajadusi ja eelarvet silmas pidades. Vajadusel teeme koostööd kõigi teiste kinnisvaraettevõtetega. Loomulikult oleme abiks suhtlemisel pankadega ning notaritega, tagamaks sujuva asjaajamise ning parimad tingimused ostjale. 

Kinnisvara üürile andmine

Üürileandmise puhul on oluline luua vastastikune usaldusväärne suhe üürileandja ja üürilevõtja vahel ning seetõttu on hea, kui omanikul on valida mitmete üürihuviliste seast sobiv. Tagamaks suurima võimaliku nõudluse omaniku poolt üüritavale kinnisvaraobjektile, kuulutab Samalinn Kinnisvara sarnaselt müügile töös olevaid objekte kõigis suuremates kinnisvaraportaalides, interneti meedias ning trükimeedias. Kinnisvara omanikule anname hea meelega nõu objekti sisustamise ning sisekujunduse osas. Tänu pikaajalisele kogemusele üürivaldkonnas omame suurt kliendibaasi ning oleme olnud usaldusväärsed partnerid oma klientidele. Üüriobjektide reklaamimisel kasutame samuti professionaalsete fotograafide teenuseid. Üüriobjektide väljapanekul on kliendile oluline eksponeerida kappide ja panipaikade olemasolu ja sisu, kapid ja riiulid peaksid olema tühjad ja puhtad ning vältima peaks liigseid asju elamispinnal. Sobiva üürniku välja valimisel teeb lõpliku otsuse kinnisvara omanik ehk üürileandja. Omalt poolt oleme abiks parima üürniku väljaselgitamisel, tehes põhjaliku taustauuringu potentsiaalsete üürnike suhtes, vältimaks võimalikke ebameeldivusi kinnisvara korrashoiu või üürimaksete laekumise osas. Hästi toimivat üürisuhet aitab tagada meie poolt professionaalselt vormistatud üürileping, mis sätestab detailselt osapoolte õigused ja kohustused. Hetkel on Tallinnas välja üüritud üle 200 elamispinna, mille vahendajaks on Samalinn Kinnisvara. Kliendi poolne tagasiside on olnud valdavalt positiivne ning üldjuhul pöördutakse meie poole korduvalt uute üürnike leidmise vajadusel.