Ettevõttest

Samalinn Kinnisvara on väike kinnisvaraettevõte, mis on tegutsenud 2008.a. jaanuarist. Valdavalt tegeleb ettevõte kinnisvara vahendamisega Tallinna kõikides piirkondades ja selle lähiümbruses.

Ettevõtte eesmärk on pakkuda kliendisõbralikku, kvaliteetset ja professionaalset teenust. Samalinn Kinnisvara tegutseb peamiselt Tallinnas ja selle lähiümbruses. 

Töötajad on kompetentsed ja motiveeritud ning väärtustavad kliendisõbralikku, paindlikku ja eetilist teenindust.

Oma eeliseks peab Samalinn Kinnisvara pidevat ülevaadet kinnisvaraturul toimuvast ning oskust prognoosida ja arvestada kinnisvaraturu muutusi ka tulevikus. 

Aktiivselt tegeletakse üüritehingutega ning seetõttu omab ettevõte suurt kogemust lepingute ettevalmistamisel ning suurt kliendibaasi. 

Suheldes klientidega peab ettevõte lugu igast kliendist ja annab endast parima, et klient saaks korrektse ja meeldiva teeninduse.  Samalinn Kinnisvara hindab viisakat , täpset ning abivalmis suhtlust kliendiga. Samalinn Kinnisvara on usaldusväärne ja peab kinni oma lubadustest .

Anname meeleldi infot meie poolt pakutavate kinnisvara objektide kohta. Kui soovite oma olemasolevat kinnisvara müüa, üürida või soetada uut palun võtke meiega ühendust ning koos leiame parima lahenduse selle teostamiseks. 

Samalinn Kinnisvara soovib meeldivat koostööd oma praegustele ja tulevastele klientidele. Kliendi rahulolu on kõige tähtsam meie jaoks!